1 Mayıs 2016 Pazar

Kırışıklık için Yeşil elma Maskesi

Elmanın Gençleşmede ki Mucizesi

Bayanlar belirli bir yaştan sonra göz altlarında ki kırışıklıklardan şikayetçi olur ve bunun için birçok yöntem denerler. Belirli bir yaştan sonra kullanılması gereken kırışıklık kremleri biraz işe yarasa da istenilen görüntüye ulaşmanızı sağlamaz.

Bizler de sizin için bu konu da araştırma yaptık ve sonuç olarak elmanın cildimize birçok yararının olduğunu öğrendik. Elma güzelliğinize güzellik katığı gibi içerisin de bulundurduğu antioksidan dan dan dolayı cilt hücrelerini olumsuz çevre koşullarından korur ve cildinize parlaklık verir. 

Elmanın Cilde Faydaları

Aynı zaman da cildiniz de meydana gelen kırışıklıkları giderir ve güzelleştirir. Günden en az bir adet elma tüketmenizi tavsiye ederiz. Fakat elmayı tüketirken kesmen bütün halin de yenmesi dişlerinizi de güçlendirerek elmanın vitamininin gitmemesini sağlamış olursunuz.
Kırışıklıkları Azaltmak İçin Elma Maskesi
1 adet yeşil elmayı öncelikle güzelce yıkayınız. Daha sonra kabuğu ile birlikte
rendeleyiniz. Rendelediğiniz elmayı yüzünüze sürünüz. Bu maskeyi yüzünüz de 20 dakika bekletip ılık su yardımı ile durulayınız. Maskeyi hafta da 2 kez yapmalısınız.  Maskeyi düzenli olarak kullanırsanız kırışıklıkların gittiğini zamanla fark edec eksiniz.

Pratik Maskeler, Cilt Maskeleri

Güzellik Sırları , Güzellik Oyunları Estetik - Plastik Cerrahi ( Estetik,Cilt - Saç Bakımı,Makyaj,kozmetik,Egzersiz )Kırışıklık için Yeşil elma Maskesi