27 Mart 2016 Pazar

İlkbahar mevsiminin enerjisini saçlarına yansıt

Havaların yavaş yavaş ısındığı bu günlerde, saçlarımızı pratik ve havalı modeller ile şekillendirmenin tam zamanı! Sabahları uyandığında sadece dakikalar içinde saçlarına romantik, maskülen, modern ve çekici şekillendirebilirsin. Yeni mevsimin enerjisini saçlarına yansıtmamak için ne duruyorsun?

Yarım örgü

Saçlarında romantik esintiler seviyorsan bu model tam sana göre. Bu görünüm için saçlarını ön tarafından iki ayrı tutam al ve arkaya doğru gevşek bir örgü yap. Örgünün ucunu küçük lastik bir toka ile bağlayabilirsin. Daha doğal ve salaş bir görünüm için örgünü elinle gevşetmelisin.

Vintage görünüm

Eğer eski günlere özlem duyuyorsan bu model tam sana göre. Saçını öncelikle yandan
ayır ve saçlarının çok olduğu bölümden kalın bir tutam al. Bu tutamı burarak kulağının üzerinden arkaya doğru getir ve tel toka ile sabitle. Vintage görünüm için burgunu biraz gevşetebilirsin.

Klasik atkuyruğu

Atkuyruğunun klasikliğini sevmeyen yoktur herhâlde. Saçlarının pürüzsüz görünmesi için öncelikle saçlarına saç bakım yağını uygula. Daha sonra saç düzleştiricisi ile saçlarını düzleştirmelisin. Son olarak saçlarını ensede sıkı bir atkuyruğu yap. Emin ol, birçok farklı ve modern görünümden daha şık görüneceksin.

Islak görünümlü topuz

Maskülen saç stillerinden hoşlanıyorsan bu saç modeline bayılacaksın. Islak görünümlü topuz için ihtiyacın olan tek şey jöle. Jöleyi bütün saçlarını geriye doğru tarayarak uygula. Daha sonra saçlarını ensende atkuyruğu yap. Atkuyruğunu burarak topuz haline getir ve tel toka ile sabitle.

Güzellik Sırları , Güzellik Oyunları Estetik - Plastik Cerrahi ( Estetik,Cilt - Saç Bakımı,Makyaj,kozmetik,Egzersiz )