27 Ekim 2015 Salı

Diş Sararmasını Önleyen Doğal Çözümler


diş-sararmasını-önleyen-doğal-çözümler
Dişlerin sararması bakımsızlık olarak nitelendirilse de bazı kişiler de her türlü bakım yapmasına rağmen genetik de olabilir. Sosyal çevresi oldukça geniş olan kişiler diş bakımına oldukça önem verir ve sağlıklı dişlere sahip olmak için ellerinden geleni yaparlar. Dişlerin sararmasının bir çok nedeni bulunmakla birlikte birçok çözümleri de mevcuttur.
diş-sararması
Diş Sararmasını Nedenleri
Dişlerin sararmasında ki en önemli sebeplerden birisi ise yeme içme alışkanlıklarıdır. Gün içerisin de aşırı çay, kahve ve sigara tüketen bir kişinin dişlerinin sararması gayet doğaldır. Bu gibi alışkanlıkları olan kişilerin sadece diş sararması değil lekelenmeler
de görülmektedir. Bazı kişiler de ise bu durum genetik olarak da görülebilir. Her kişi de görülmemesine rağmen dişlerine sağlığına hiç dikkat etmeyen ve fırçalamayan kişilerin dişlerinin bembeyaz olduğunu da görebilirsiniz.
diş-sarılığı
Diş Sararmasına Doğal Çözümler
Dişlerinizi gün de 3 defa fırçalayarak beyazlatabilirsiniz. Fakat buna destek olması için karbonat ve hazırlanan kürlerle de dişlerinizi kısa zaman da bembeyaz olmasını sağlayabilirsiniz. Yada bir diş hekimi tarafından dişlerinizi temizletebilir ve tedavi uygulayabilirsiniz.

Güzellik Sırları , Güzellik Oyunları Estetik - Plastik Cerrahi ( Estetik,Cilt - Saç Bakımı,Makyaj,kozmetik,Egzersiz )