27 Ekim 2015 Salı

Sivilce ve Lekelerini Yok Eden Maskeler


sivilce-ve-lekelerinden-kurtulmak
İlk olarak ergenlik dönemi ile hayatımıza giren sivilceler sonra geçti deriz ancak bu sefer de lekeleri kalır vücudumuzda özellikle yüzümüzde,ancak artık sivilcelerden kurtulmak mümkün.. Öncelikle cildini temiz tutan kişilere  bulunmaz bunu belirtmekte fayda var. Doğal bir şekilde cildinde ki sivilcelerden kurtulmak için doğru adrestesin buyurun sivilcelerden kurtaran maskeler ;
Limon ve Aspirinli Maske
limon-ve-asprinli-maske
Aspirini ezip birazda karbonat ekleyerek limon suyuna katın ve yüzünüze sürün.Bir süre beklettikten sonra ılık su yardımı ile yüzünüzü yıkayın..

Ballı Maske
ballı-cilt-maskesi
Balın içinde bulunan minareller sivilcelere karşı iyi gelmektedir. Bu yüzden yarım fincan balı yüzünde sivilce ve lekelerinin bulunduğu noktalara sürüp daha sonra ılık su ile yıkayabilirsin. Yüzünün tahriş olmaması için en son olarak da nemlendirici kullanabilirsin.
Su ve Karbonat
su-ve-karbonat
Su ve karbonatı karıştırıp yüzüne sürdükten sonra ılık su ile yüzünü yıkayabilirsin.
Bu cilt maskeleri sivilce ve sivilce lekelerine iyi gelmektedir ancak maskelerin içerisinde bulunan maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin daha büyük bir problem ile karşılaşmaması için kullanmaması tavsiye edilir.

Güzellik Sırları , Güzellik Oyunları Estetik - Plastik Cerrahi ( Estetik,Cilt - Saç Bakımı,Makyaj,kozmetik,Egzersiz )